💚 ZDRAVÉ RECEPTY v nové e-kuchařce 💚

autor Kačka

Pojďte se mnou vařit nejen zdravě, ale také chutně a barevně

během WHOLE30 | PALEO | LOW CARB
nebo kdykoli, když chcete zařadit více zeleniny a zpestřit jídelníček

Zdravé recepty, podle kterých může vařit kdokoli a kdykoli

Whole30 recepty, low carb, paleo, bez mouky, bez mléka, bez cukru
5/5

» Rozhodli jste se jíst více zeleniny každý den?

» Hledáte inspiraci, jak oživit jídelníček, udělat ho pestřejší a barevnější?

Podle mé nové kuchařky může vařit kdokoli a kdykoli. A třeba se jen inspirovat k zařazení nových receptů do běžné stravy.  

Ať už máte před sebou krátkodobý program Whole30 nebo se stravujete s více či méně sníženým obsahem sacharidů, jste příznivci paleo, nedělá vám dobře lepek či mléčné, a nebo se stravujete prostě podle svého a jen chcete občas vyzkoušet a zařadit něco nového, nakoukněte a nechte se inspirovat.

Recepty plní požadavky Whole30, ale u nás doma se jídla z kuchařky objevují průběžně po celý rok. 

Jsem Kateřina Šváchová, vařím ze základních surovin a vymýšlím nové recepty a také způsoby, jak do jídla dostat více zeleniny. Sama se stravuji převážně v rámci umírněného low carb, kdy se nevyhýbám žádné skupině potravin, ale můj jídelníček přesto na sacharidech něco ubere (sladké pečivo a podobně) a něco přidá na bílkovinách a zdravých tucích.

Získala jsem 3. místo na FOOD BLOG ROKU 2020 v kategorii FRESH.

Vydala jsem také kuchařku s recepty low carb cukroví Kouzlo Vánoc bez cukru.

 

Takhle vypadá moje nová elektronická KUCHAŘKA
Je plná barev a slibuje, že zdravé jídlo může být i velice chutné

Kuchařka s recepty Whole30, Paleo a low carb. Zdravé, chutné a barevné.

Najdete v ní 66 receptů a postupů, bez kterých si neumím představit svoje pravidelná povánoční a podovolenková Whole30. A na kterých si naše rodina pochutnává i pravidelně v průběhu roku.

Recepty na skvělé polévky, snídaně a lehká jídla, konejšivé hlavní chody i netradiční zeleninové přílohy. Vše doplněno o krátký úvod do Whole30 a tipy, jak pracovat se zbytky i jak si přípravu jídla usnadnit.

Pokud máme jíst zdravě, měli bychom vařit ze základních surovin, poctivě a přitom lehce, pestře a hlavně chutně. Jedině tak si budeme zdravé jídlo užívat a nové stravovací návyky nám zůstanou.

Chcete mít inspirativní zdravé recepty stále při ruce? Stáhněte si moji novou kuchařku a pojďte vařit se mnou

E-kuchařka je za cenu 295 Kč, je ve formátu PDF a obsahuje 66 receptů a postupů odpovídajících programu Whole30, paleo stravování a low carb. 

Jdu do toho!

Kniha je uzpůsobena pro tisk na A4, a tak si můžete vybraný recept vytisknout a vzít k ruce do kuchyně, pokud se vám tak lépe pracuje. Pokud byste si přece jen chtěli vytisknout kuchařku celou, myslete na spotřebu papíru a tiskněte oboustranně. Kniha je tak vysázena, aby oboustranný tisk navazoval.

 

Ukázka kuchařky a jaké zdravé recepty obsahuje

Na počítači nebo tabletu doporučuji bezplatný prohlížeč Acrobat Reader a při zobrazení dvou stránek zaškrtnout zobrazení titulní stránky. Na tabletu a mobilu se mi osvědčila bezplatná aplikace ReadEra.

5/5

Malá ochutnávka některých jídel, na která se můžete těšit

Zdravé recepty v nové kuchařce Whole30, Paleo, Low carb recepty, low carb oběd, low carb večeře
Low carb oběd nebo večeře. Whole30 recept. Zdravá strava
Low carb oběd nebo večeře. Whole30 recept
Kulajda bez mouky, bez cukru a bez mléčných výrobků
Whole30 a low carb pórková polévka
Low carb recepty, low carb obědy a večeře, Whole30 recepty. Zdravá strava, zdravé recepty
Low carb recepty, low carb obědy a večeře, Whole30 recepty. Zdravá strava, zdravé recepty, bez mouky, bez mléka, bez cukru
Low carb recepty, low carb obědy a večeře, Whole30 recepty. Zdravá strava, zdravé recepty, bez mouky, bez mléka, bez cukru
Low carb bílá zelňačka, vhodná při Whole30. Bez mléka, bez cukru a bez mouky
Dýňová polévka bezmléčná a bez mouky
Low carb recepty, low carb obědy a večeře, Whole30 recepty. Zdravá strava, zdravé recepty, bez mouky, bez mléka, bez cukru
Low carb recepty, low carb obědy a večeře, Whole30 recepty. Zdravá strava, zdravé recepty, bez mouky, bez mléka, bez cukru. Pesto
Tibi limonáda, recept na fermentované limonády, vodní kefír. Fermentované nápoje jsou vhodně při Whole30
Recept na pickles, rychle kvašená zelenina je při zdravém stravování velmi vhodná, low carb recepty, Whole30, Paleo, zdravé recepty

Další inspiraci najdete u mě na Instagramu a také můžete sledovat hashtag #whole30skackou, kde se vzájemně podporujeme během Whole30 ve snaze přejít na zdravé stravovací návyky. Budu ráda, když mě označíte a přidáte i hashtag #colorsoflowcarb, ať vidím, jak se vám recepty daří!

komentář

error: Kopírování obsahu není povoleno